Zeliha ve Lütfi Kulluk İlkokulu - Şerife AKSİN. Proje boyunca çeşitli çalışmalar yaptık. Çok eğle...

Kuşaktan Kuşağa Çocuk Oyunları projesinin hikayesi. Herkes yazacak.

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Zeliha ve Lütfi Kulluk İlkokulu - Şerife AKSİN. Proje boyunca çeşitli çalışmalar yaptık. Çok eğlendik. by Mind Map: Zeliha ve Lütfi Kulluk İlkokulu - Şerife AKSİN. Proje boyunca çeşitli çalışmalar yaptık. Çok eğlendik.

1. Şerife Aksin - Zeliha ve Lütfi Kulluk İlkokulu rehber öğretmeniyim. Çok eğlendik, keyifli bir projeydi. Projede öncelikli olarak çocukların teknolojik oyunlardan uzaklaşmasını hedefledik. 9 Mayıs ortak sergimizde gördük ki çocuklar artık yeni oyunlar biliyorlar. Gün boyunca oyunlar oynandı.

1.1. Filiz SÖYLEMEZ - 3-B olarak projeye katıldık. Velilerimi, öğrencilerimi çok istekli buldum. Çok büyük bir heyecanla proje için çalıştılar. Oyuncakları dikmek için veliler okula geldi ve öğrencilerle oyuncaklar dikti. Çok keyif aldık. Okulun son günlerini bahçede diğer sınıf öğretmenlerine projeyi anlatarak geçirdik. Teşekkürler.

1.1.1. Ayşegül Alız. Zeki Altındağ İlkokulundan minik ikinci sınıflarımla projeye katıldım. Proje boyunca çok eğlendik. Çok şey öğrendik. Aileler ve ben çocukluğuma döndük. Öğrencilerim de büyüklerinin çocukluğu gibi bir çocukluğun ne demek olduğunu öğrendi. Beden eğitimi derslerinde yaptığımız oyuncakları oynayalım diyen öğrencilerim var benim.

1.1.1.1. Ertuğrul Baran. Zeliha ve Lütfi Kulluk İlkokulu 3-C sınıfı öğretmeniyim. Projede çok çalıştık. Sınıfta çekicimizi tahtamızı alıp bilyalı yaptık. Bebek dikimini göstermek için velilerimi sınıfa aldım ve öğrencilere bilgilerini aktarmalarını sağladım. Bahçede öğrencilerimle birlikte çocuk oldum ben de. Çelik çomaktan arapsaçına bir sürü oyun oynadık, tabletten kurtardık çocukları, bu yaz iyi geçecek.

1.1.1.1.1. Fatma Canan Karakaş. Şerife Akkanat İlkokulu'nda 3.sınıfları okutuyorum. Projeye katıldığım için çok mutluyum. Öğrencilerimle çok keyifli geçirdikproje sürecini. Hem müfredat ile ilişkilendirdik, hem öğrendik, hem eğlendik. Proje sadece bizimle kalmadı, tüm okulumuzca da tanındı. Öğrencilerimi teknolojik oyunlardan uzaklaştırdım, büyükleriyle iş birliği ile oyuncaklar yaptırdım. Artık bütün yaz ne yapacaklarını biliyorum, öğrendikleri oyunları mahalle arkadaşlarına öğretip oynayacaklar.