Найкращі готелі України

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Найкращі готелі України by Mind Map: Найкращі готелі України

1. Radisson Blu Resort

1.1. Комфорт

1.2. Доступні ціни

1.3. Якісне обслуговування

1.4. Івано-Франківська обл., Яремчанський район, с. Поляниця.Розташований у самому серці українських Карпат, на гірськолижному курорті Буковель, готель Radisson Blu Resort, Буковель пропонує першокласний сервіс, комфортне проживання та широкий спектр додаткових послуг. Готель Radisson Blu Resort пропонує 252 номери, оформлених в альпійському стилі та обладнаних згідно зі світовими стандартами. З кожного номера гості можуть насолоджуватися захоплюючим видом Карпат. До послуг гостей також представлені 2 ресторани та 4 бари з широким вибором блюд європейської та української кухні.

2. Леополіс

2.1. м. Львів, вул. Театральна, 16

2.2. «Леополіс» – це єдиний у Львові бутік-готель найвищого рівня, розташований у самому серці історичної частини, де й досі присутній дух романтизму і богемна атмосфера старовинного міста.

3. Історія

3.1. Івано-Франківська обл., м. Буковель, урочище Подина, 62-Б

3.2. На найвищій точці селища Поляниця, в тихому й затишному місці, розташувався захоплюючий дух красою та величністю етно-готель «Історія». Кожна деталь інтер'єру просякнута духом часу: Кам'яний вік, Трипілля, Скіфія, Київська Русь, Кріпацтво ..

4. Баккара

4.1. м. Київ, ст м. Гідропарк

4.1.1. Один з найкращих готелів Києва на воді та перший проект сім'ї ресторанів «Козирна Карта» у готельному бізнесі. З панорамних вікон готелю відкривається чудовий краєвид на тисячолітню Києво-Печерську Лавру та мальовничі алеї парку.

5. Four Points by Sheraton Zaporozhye

5.1. м. Запоріжжя, бул. Шевченка, 71а