Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Investa by Mind Map: Investa

1. Praca ma metal

1.1. Nietypowy sposób opisywania pracy: Umowa dogięta na maksa! Z naciskiem 220 ton, tak jak w naszych prasach krawędziowych. Warunki na hali określamy z aserową precyzją! Do 0,2 mm, tak jak przy obróbce naszych rur i profili.

2. Zabawy dwuznacznością

2.1. Heavy metal! Usprawniamy pracę, gwarantując najlepsze warunki dla pracowników produkcji. Investa… i wszystko gra! Taniec na rurze! Wiemy jak obchodzić się nie tylko z rurami. Investa… rusz się, aplikuj! Mamy największe alusy! Nasz sprzęt pozwala na obróbkę aluminium o szerokości nawet 4 metrów. Investa… jedziemy z rekrutacją!

3. Przysłowia i powiedzenia

3.1. Investa… Praca od rury strony! Investa… Do góry z rurami! Investa… Fortuna stalą się toczy! Investa… Nie wszystko blacha, co się świeci!

4. Porównujemy rzeczy... Zwykłe przedmioty vs. te z metalu. StaLOVE

4.1. NASZ PROFIL (profil na FB i profil stalowy Investy) NASZA PRASA (gazety i prasa do gięcia blachy) NASZE ZŁĄCZE (złącze HDM i złącze Investy – element metalowy) NASZE KOLANO (kolano część ciała i kolano – element metalowy)

5. Pytanie - odpowiedź, z wykorzystaniem zabawy słownej

5.1. Bezpieczeństwo pracowników? Mamy żelazne zasady! Nie tylko umowa o pracę? Stale poprawiamy warunki zatrudnienia! Rozwój w pracy? Doginamy możliwości awansu!

6. Pomysł z nawiązaniem do memów

6.1. "To jest amelinuum, tego nie pomalujesz" W Investa mamy na to sposób! "Panie pułkowniku, to się wyklepie" W Investa nawet to dogniemy! "Ale urwał" W Investa potrafimy to przeciąć!

7. Jesteśmy STALI w uczuciach, Wykuj to na BLACHĘ, Nerwy se STALI, Kampania z grubej RURY

8. Galeria Figur Stalowych

8.1. My tworzymy swoje wersje. Tworzymy BRAND HERO: w rodzaju Transformersa / Galeria Figur Metalowych

9. PRACA W PARKU? Najnowocześniejszy park maszynowy... / Praca na hali? Nowoczesne hale produkcyjne / Praca w (rytmie) techno? Tu te lasery / Albo lasery i scena z filmu akcji z unikaniem laserów - Praca z laserami?

10. Pracownicy Investa tworzą sobie przedmioty ze stali... Parasol, gdy pada, etc. Idea: My ze stali zrobimy wszystko.

11. Ciekawe koncepty graficzne

11.1. Zbroja