Стаття у науковометричній базі на тему: "Відбір цільових ринків"

Organize and structure your thoughts to write an essay

Get Started. It's Free
or sign up with your email address
Стаття у науковометричній базі на тему: "Відбір цільових ринків" by Mind Map: Стаття у науковометричній базі на тему: "Відбір цільових ринків"

1. Приклад: Припустимо, що фірма «Елен Кертіс» провела оцінку ряду ринкових можливостей і виявила, що одна з найпривабливіших - ринок «засобів від головного болю». Керівництво може порахувати, що введення в асортимент засобів від головного болю цілком відповідає і цілям і ресурсам фірми. Товар подібного типу добре впишеться в рамки існуючих маркетингових переваг фірми у вигляді потужного штату продавців, розгалуженої мережі розповсюдження товарів і великого досвіду у справі стимулювання збуту фасованих товарів широкого споживання. Ну, а більш конкретно «Елен Кертіс» повинна бути впевнена в тому, що успішно спрацьовуватиме з найбільш важливими представниками ринку засобів від головного болю; що зуміє встановити хороші відносини з вихідних хімічних речовин, Необхідного обладнання та інших матеріалів для нового виробництва; що має міцні зв'язки з основними маркетинговими посередниками, які будуть доставляти її препарат клієнтам; що розробить такий засіб від головного болю, яке буде мати привабливі відмінності від подібних препаратів, пропонованих конкурентами. І нарешті, фірма повинна бути впевнена, що її проникнення в цю сферу діяльності не викличе роздратування публіки.

2. Студентка групи СПм 01_08

3. Працювати втакому режиму достатньо просто! Потрібно лише навчитися)

3.1. Cover Page

3.2. Table of Contents

3.3. Bibliography

4. Процес виявлення та оцінки ринкових можливостей зазвичай породжує безліч нових ідей. І нерідко справжня завдання фірми полягає у відборі кращих ідей з низки хороших, тобто у виборі ідей, які відповідають цілям і ресурсам фірми.

4.1. Що визнаєте про ринок? та ринкові можливості?

4.2. Як зрозуміти поняття цільовий ринок?

4.2.1. Inspire someone about your topic?

4.2.2. Specific grade?

4.2.3. Do your best work?

5. Відбір цільових ринків

5.1. Відбір цільових ринків — це пошук підприємством найбільш привабливої групи споживачів, які належать до одного або кількох споріднених сегментів, для реалізації своєї продукції на цих сегментах ринку.

5.2. Відбір цільових ринків

5.2.1. Приклади , статті

6. Інструкція щодо виконання завдань у mindmeister

6.1. Щоб увійти до програми,спершу необхідно зареєструватися .А далі йде покрокова інструкція в картинках

7. Лещенко Анастасія

8. Лабораторне завдання 5