Професії в ІТ-сфері.

Laten we beginnen. Het is Gratis
of registreren met je e-mailadres
Професії в ІТ-сфері. Door Mind Map: Професії в ІТ-сфері.

1. Мультемідійні документи

1.1. Менеджер інтернет-проектів

1.2. Такий фахівець керує створенням сайту від моменту появи ідеї до її втілення в Інтернет. Він складає концепцію майбутнього сайту, розробляють його структуру, продумує інформаційну складову (контент). Підраховує терміни виконання і витрати всіх ресурсів. І тут важливо зуміти спрогнозувати розвиток подій на декілька кроків вперед. Адже на практиці трапляється багато несподіванок: невчасно захворюють люди або виходить з ладу устаткування.

2. Моделі й моделювання

2.1. Web дизайнер

2.2. це різновид дизайнера. Йому повинні бути властиво всі класичні якості дизайнера, тому, що його завдання зробити логічне і приємне на вигляд оформлення інформації, яка буде розміщена на сайті. Окрім сайтів, веб-дизайнери розробляють банери, інтернет-листівки, електронні презентації. Одним словом все те, що так чи інакше стосується графічного відображення на сторінках Інтернету.

3. Інформаційні технології в суспільстві

3.1. Фахівець з інформаційної безпеки

3.2. Ця посада виникла на стику двох напрямів інформаційних технологій і технологій забезпечення безпеки. Без співробітників по інформаційній безпеці сьогодні не можуть обійтися ні комерційні структури, ні відомчі організації, такі як СБУ. У першому випадку фахівці створюють системи захисту для конкретних підприємств, захищають локальні комп'ютерні мережі від вірусних атак або злому хакерів. Вони запобігають просочуванню важливої інформації, фальсифікації даних і некомпетентності (злий намір) власних співробітників. У другому розробляють системи захисту стратегічної інформації по обороноздатності країни, формують секретні бази даних, зберігають таємницю ядерної валізки.

4. Системи керування базами данних

4.1. Адміністратор бази даних

4.2. фахівець, що відповідає за обслуговування систем управління баз даних (СУБД). Головний його обов'язок - забезпечення постійної роботи сервера і доступу користувачів до потрібної інформації. Крім того, адміністратор БД контролює захист даних, зводить до мінімуму вірогідність їх втрати.